Binalarımızın Bazı Özellikleri

Almalar İnşaat firmamızın yapmış olduğu inşaatlardaki; önemli kolaylık sağlayan ve kalite standartlarına uygun özellikleri aşağıda açıklamalarıyla bulabilirsiniz.

Açık Otopark

Evinizin bahçesinde güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz, kendinize ait bir araç park alanı.

Çocuk Oyun Parkı

Çocuklarınızın mutlu ve huzurlu bir şekilde büyümelerine yardımcı güvenilir oyun alanı. Hem de evinizin bahçesinde.

24 Saat Güvenlik

Aileniz ve sizin artık içi çok rahat olacak. Geceleri artık ailenizin güvenliğini düşünmenize gerek yok. 7/24 başınızda bekleyen profesyonel güvenlik görevlileri. Ve buna ek olarak kör nokta olmayacak şekilde 7/24 kayıt yapan güvenlik kamerası sistemi

Video Diyafon

Sadece tek bir tuş ile evinize gelen kişiyi görüntülü bir şekilde video kamera ekranından görebileceksiniz.

Merkezi Çift Uydu Sistemi

Evinizde hem dünya televizyonlarını, hem de Türk televizyon kanallarını hiç bir çanak anteni kurulumu yapmadan izleyebileceksiniz. Herşey hazır siz sadece uydu alıcısını takın yeter. Ayrıca bu sistem evinizin bütün odalarında yine çift uydulu olmak üzere kullanabilinecek.

Tam Otomatik İnsan Asansörü

Evinize ulaşmanızda yardımcı son teknoloji modern asansörler.

Tam Otomatik Yük Asansörü

Evinize ağır ve büyük eşyaların taşınmasında yardımcı son teknoloji modern yük asansörleri.

Yangına Müdahale Sistemi

Olası bir yangın durumunda hızlı tahliye için, etkili yangın alarmı sistemi ve söndürme entegrasyonlu özel teknolojik sistemler.

60 Tonluk Su Deposu ve Hidrofor

Olası su kesilmelerine karşılık uzun süre dayanıklı su deposu (60 Ton) ve evinizde daha rahat ve etkili bir şekilde suyu kullanmanıza yardımcı olacak güçlü tazyik hidroforu.

Fitness Salonu

Formunuzu korumaya ve kondisyonunuzu arttırmaya yönelik tam kapasite spor ve etkinlik alanı.

Kamelya Alanı

Aileniz ve sevdiklerinizle yaz/kış güzel vakit geçirmenize olanak sağlayan kamelya.

Teras Barbekü Alanı

Aileniz ve sevdiklerinizle yaz/kış güzel vakit geçirmenize ve ızgaralı enfes akşam yemeklerine olanak sağlayan açık teras alanı.

Diğer İçmekan Özellikleri

Mobilya oda kapıları, mutfağınızda ankastre ocak ve davlumbaz. Membran kaplamalı mutfak dolapları ve hilton dolaplı banyolar. Bütün odalarda dekoratif kartonpiyer dizaynı. Pencelerde ise altın meşe metaryalli renkli PVC tasarımı mevcuttur.

Kat Karşılığı Usulü

Binalarınız ve arsalarınız, kat karşılığı veya para ile satın alınır. Kat karşılığı anlaşıldığında ise eski ve yıpranmış imarlı evlerinizi yıkıp yerine modern ve lüks bir yapı inşaa edip size oradan mükemmel bir daire veriyoruz.

Üstün Hizmet ve Kalite

Firmamızın her türlü bina inşaatında kalite, üstün hizmet ve ekonımi prensibiyle çok sayıda referansı bulunmaktadır. Almalar İnşaat çok büyük bir ekibe sahiptir. Ve bu ekibimiz en tecrübeli ve profesyonel bireylerden oluşmaktadır.

Firma Broşürümüz

Construction-Brochure-Sample

Firmamızla ilgili broşürümüzü şimdi mobil ve bilgisayardan hemen açıp inceleyebilirsiniz. Sadece aşağıdaki linke tıklayın ve yüklenmesini bekleyin. Keyifli okumalar…

Servis-Broşür.PDF