HAKKIMIZDA

Almalar İnşaat Mühendislik Müteahhitlik 2003 yılında kurulmuştur. Uzman kadrosu ile mühendislik, mimarlık ve inşaat alanlarında hizmet vermektedir.

Tamamını bünyesinde istihdam ettiği teknik ekiple çok sayıda proje başarı ile tamamlanmıştır. Başarımızın temeli; çalışmalarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. yürüttüğümüz tüm projelerde ve faaliyeetlerimizde çevreye ve topluma olan saygı ön planda gelir.

House1

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Şirketimiz proje, inşaat ve danışmanlık alanlarında müşterilerinin talepleri doğrultusunda kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikası ile proje ve hizmet üretmeye devam edecektir.

Misyon
Geçmişten gelen bilgi birikimimizi günümüz teknolojisi ile birleştirip yaşadığımız şehre kalıcı eserler bırakmak…

Vizyon
Uzman kadrosu ile kalitede öncü, müşteri memnuniyeti öncelikli tutan, değişime uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir.

PROFESYONEL EKİBİMİZ

Member1

Profesyonel Saha

Denetmenlerimiz

Almalar İnşaat alanında en tecrübeli saha şefleri ve denetmenleri ile çalışmaktadır. Kalite ve güvenden asla ödün vermeyen firmamız; Geleceğimizin daha iyi inşaa edilmesi için titizlikle çalışmaktadır.

Member2

Tecrübeli Yapı

Saha Ekibi

Firmamızda bulunan saha elemanları her türlü soruna çözüm bulabilecek şekilde eğitilmiş işçilerdir. Yapı ve inşaat işinde bulunan hassasiyet ve gerekli özeni en iyi şekilde sağlamaktadırlar. Ekibimiz iş güvenliğini ilke edinmişlerdir.

opa

Özel Makina

Operatörlerimiz

Bir yapının tamamlanmasında en önemli teknolojik unsuru kullanan profesyonel ekibimiz sayesinde Almalar İnşaatın yapıtları; hızlı ve sağlam bir şekilde inşaa edilir. En önemli birimlerimiz bu ekiptir. Ve Profesyoneldir.