HAKKIMIZDA

Almalar İnşaat Mühendislik Müteahhitlik 2007 yılında kurulmuştur. Uzman kadrosu ile mühendislik, mimarlık ve inşaat alanlarında hizmet vermektedir.

Tamamını bünyesinde istihdam ettiği teknik ekiple çok sayıda proje başarı ile tamamlanmıştır. Başarımızın temeli; çalışmalarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. yürüttüğümüz tüm projelerde ve faaliyeetlerimizde çevreye ve topluma olan saygı ön planda gelir.

adfad

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Şirketimiz proje, inşaat ve danışmanlık alanlarında müşterilerinin talepleri doğrultusunda kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikası ile proje ve hizmet üretmeye devam edecektir.

Misyon
Geçmişten gelen bilgi birikimimizi günümüz teknolojisi ile birleştirip yaşadığımız şehre kalıcı eserler bırakmak…

Vizyon
Uzman kadrosu ile kalitede öncü, müşteri memnuniyeti öncelikli tutan, değişime uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir.

PROFESYONEL EKİBİMİZ

kur1

Profesyonel Çizim

Denetmenlerimiz

Almalar Mimarlık alanında en tecrübeli mimarları ve denetmenleri ile çalışmaktadır. Kalite ve güvenden asla ödün vermeyen firmamız; Geleceğimizin daha iyi inşaa edilmesi için titizlikle çalışmaktadır.

kur3

Tecrübeli Yapı

Tasarımları

Firmamızda yapılmış tasarımlar her türlü soruna çözüm bulabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Yapı ve inşaat işinde bulunan hassasiyet ve gerekli özeni en iyi şekilde sağlamaktadırlar. Ekibimiz estetizmi ilke edinmiştir.

kur2

Modern Tasarımlar

Ve Çizgiler

Bir yapının tamamlanmasında en önemli teknolojik unsuru kullanan profesyonel ekibimiz sayesinde Almalar Mimarlık yapıtları; hızlı ve sağlam bir şekilde inşaa edilir.